Medewerkers

 

David van Bezooijen adviseur Natuur en milieu d.vanbezooijen@soozamsterdam.nl 06-8317 0926
Marietta De Zorzi programma-coördinator Huis van de Wijk Olympus m.dezorzi@soozamsterdam.nl 06-8317 0915
Bart Nooij adviseur Natuur en milieu b.nooij@soozamsterdam.nl 06-8317 0897
Donna Metzlar activiteitenbegeleider buurtkamer HoofdKwartier d.metzlar@soozamsterdam.nl 06-83252074
Piers van Vuure beheerder MFC Olympus p.vanvuure@soozamsterdam.nl 06-5383 9053
Julie van Zweden coördinator Attentie voor Zuid!-campagne j.vanzweden@soozamsterdam.nl
Ellis Middelhuis coördinator project Meerdoen in Zuid e.middelhuis@soozamsterdam.nl 06-2477 3289
Simone Sikking adviseur Natuur en milieu s.sikking@soozamsterdam.nl 06-2053 9629
Friederike Sips financiën f.sips@soozamsterdam.nl 06-8317 0886
Jelle Houtsma directeur j.houtsma@soozamsterdam.nl 06-8317 1013